Instytut Edukacji Elektronicznej

Lista tematów

Dzięki platformie organizacje oraz instytucje mogą zamieszczać kursy online.

Idea

Idea Instytutu Edukacji Elektronicznej ma łączyć podmioty nauki, kultury, biznesu, instytucje pozarządowe z autorami kursów, twórców wartościowych treści kultury i entuzjastów samokształcenia elektronicznego.

Czym jest Instytut Edukacji Elektronicznej

W skrócie jest to platforma do umieszczania kursów zakończonych certyfikatem elektronicznym.

Naszą aspiracją jest umożliwienie każdemu użytkownikowi na świecie, który posiada dostęp do Internetu, wzięcie udziału w kursach przygotowanych przez najlepsze instytucje z Polski, dostarczając jednocześnie usługi dydaktyczne najwyższej jakości. Instytut ma aspirację tworzyć rozwiązania w dziedzinie nowych mediów wspierając samą edukację. Chcemy promować postawy samokształcenia oraz promocji dobrego nauczania drogą elektroniczną.

Zależy Nam, aby certyfikat Instytutu Edukacji Elektronicznej w partnerstwie z organizacja certyfikującą był zaświadczeniem o najwyższym stopniu kompetencji i uznania dla dokonań absolwentów, którymi będą mogli chwalić pracodawcom, klientom oraz instytucjom.

Certyfikaty

Dzięki platformie Instytutu organizacje oraz instytucje mogą zamieszczać kursy i przyznawać certyfikaty

Kursy odbywają się online i można w nich uczestniczyć o dowolnej porze realizując je we własnym tempie uzyskując certyfikat instutucji organizującej kurs.

Transparentność rozliczeń - moduł podziału płatności

Instytucja organizująca kurs z pomocą Instytutu Edukacji Elektronicznej ma wgląd w swoim koncie do ilości zacertyfikowanych studentów oraz ilości zakupionych kursów właściwie w dowolnym momencie w systemie. Jest to transparentna forma sprawdzenia zainteresowania oraz rozliczeń.

Instytut jako operator zapewnia transparentną obsługę rozliczeń między Organizatorem kursów, Autorami oraz Instytutem. 

Group of young business people making a deal at a meeting in the office

Studio elearning i usługi wsparcia

Służymy pomocą przy wdrożeniach elearningu  tak by organizacje mogły w przyszłości certyfikować za pośrednictwem Instytutu w obszarach dla nich strategicznych.

Studio video elearningu

Posiadamy studio produkcji i postprodukcji mediów.

Szkolenia oraz pomoc dydaktyczna

Zmienimy tradycyjne kursy na kursy elektroniczne. Prowadzimy szkolenia z zakresu nauki zdalnej.

Monetyzacja wiedzy

Doradzamy jak zintegrować i wdrożyć monetyzacje kapitału wiedzy organizacji.

Zostań organizatorem Kursów

Jesteśmy na etapie udzielania propozycji partnerstw instytucjom tak by mogły w przyszłości certyfikować za pośrednictwem Instytutu w obszarach dla ich organizacji strategicznych. Mam nadzieje, że w obecnym czasie wyzwań,  będziemy mogli wspólnie budować wartości edukacji cyfrowej

Studio video elearning

Posiadamy studio produkcji multimediów dla elearningu.

Jak zacząć?

Umów konsultację gdzie specjaliści w obszaru nauki zdalnej omówią możliwości wykorzystania potencjału instytucji i monetyzacji wiedzy ekspertów. 

Operator

Instytut Edukacji Elektronicznej jest własnością firmy MEDIA CREW będącą partnerem biznesowym dla Instytucji Certyfikującej zapewniając transparentną obsługę rozliczeń między Jednostką certyfikującą, Organizatorem kursów, Autorami oraz Instytutem. 

Na skróty